Anasayfa >> Sosyal Medya >> Bir Acayip Twitter Vakası Eniştemle

Bir Acayip Twitter Vakası Eniştemle

Bir Acayip Twitter Vakası: Canım Eniştemle

Sosyal ağlar üzerinden gün geçtikçe bazı kullanıcılar fenomen olmak için sıra dışı paylaşımlar yaparken veya tweetler atarken bazı kullanıcılar ise samimi olarak yaptığı gerçek paylaşımlar ile fenomen olma yolunda ilerliyor. Son günlerin #eniştemle akımı ise adeta sosyal medyayı kasıp kavuruyor. İstanbul’da yaşayan 17 yaşındaki bir kızın twitter üzerinden eniştesi ile paylaştığı samimi pozlar üzerine twitter çalkalanmaya başladı. Fotoğraf açıklamalarında ise “Canım Eniştemle Delirmeler” gibi bir sözün yazması da birçok kullanıcının bu fotoğraf üzerinden böyle bir akım başlatmasına sebep oldu.

Fotoğraflar paylaşıldığından bu yana twitter’da dinmek bilmeyen bir enişte geyiği başladı ve hala da devam ediyor. Canım eniştem vakasının üzerine twitterda birçok kullanıcı #canımeniştem hashtag’ını kullanarak tweetler atmaya başladı. Bunun üzerine birçok caps yapılmakta ve eniştem vakası Türkiye’nin sosyal medya gündeminde birinci sıraya oturmayı başardı.

Twitter, İnstagram ve Facebook gibi birçok sosyal ağda canım eniştem akımı yayılmaya başladı. Son günlerde bu konuda düzenlenen videolar ve capsler internet üzerinde en çok arananlar listesine girmeyi başardı. Twitter üzerinde fenomen olmaya çalışan birçok kullanıcı canım eniştem kullanıcı adı ile yeni profiller açarak tweetler atmaya başladı. Canım eniştem vakasının gerçekteki yüzüne bakacak olursak 17 yaşındaki annesinin ergen diye ifade ettiği bir kızın böyle bir vakaya sebep olacağını düşünmeden attığı fotoğraflar ve tweet ile başladığını siz takipçilerimize ifade ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Web Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

WhatsApp Büyük Tehlike!Bilgilerinizi İfşa Ediyorlar

Whatsapp kullanıyorsanız şayet büyük bir tehlike altındasınız! Bütün bilgileriniz ifşa ediliyor. Whatsapp eklentisi olarak geliştirilmiş olan detaycı kimliği ile bilinen Whats Stats, tüm aktivitelerinizi açığa çıkartıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.