Anasayfa >> Webmaster >> Opencart Hizmetlerinin Zengin Ürün Yapısı

Opencart Hizmetlerinin Zengin Ürün Yapısı

Ticaret insanlığın başlangıcından bu yana değişik şekillerde sürmektedir. Kimi zaman takas yolu ile kimi zaman değerli madenler ile insanlar ticaret yapmayı hiç bırakmamışlardır. Zaman ilerledikçe, dünya tanındıkça uluslararası ticaret başlamıştır. Ülkelerin ihtiyaçları başka ülkelerde üretilen ürünler ile karşılanmaya başlamıştır. Her ürünün, her ülkede üretilememesi ticareti ileri boyutlara taşımıştır. Uluslararası ticaret hakkında Adam Smith, David Ricardo gibi ekonomi düşünürleri teoriler yazmışlardır. Günümüzde ticaret daha hızlı durumdadır. İnsanlar mağazalara gitmeden bilgisayarlar hatta cep telefonları ile alışveriş yapabilmektedirler. E-ticaret siteleri artmış durumdadır. İnsanlar internette her şeyi bulabilmektedirler. Bu sitelerin hepsinin bir altyapısı vardır. Bizim görevimiz opencart yazılımı ile sizlere bu hizmeti sağlamaktır. Opencart internetten satış yapan sitelerin kullandığı bir yazılımdır. Opencart kullanımı kolay bir yazılımdır. Müşterilerimize opencart’ın  çeşitli modüllerini sunuyoruz.
Opencart yazılımı, açık kaynaklı bir yazılım olduğu için çeşitli eklentilerle modüller eklenebiliyor. Kargo hizmeti, sanal pos hizmeti, facebooktan bağlanabilme hizmeti opencartın sunduğumuz modüllerinden bir kaçıdır. Bu bumodüller ile işleriniz daha da kolay hale gelecektir. Zaten opencart ile herkes kendi online alışveriş sitesini kurup, ürünlerini satabilir. Ayıca müşterilerimize opencart tema hizmeti de vermekteyiz. Çeşitli konseptlere ait temalar mevcuttur. Alkol satış sitesi, ayakkabı satış sitesi, bebek giyim satış siteleri içi yapılmış özel temalar mevcuttur. Bir çok sektöre ait temalarımız mevcuttur. Ayrıca yapılan temaları kullanmak istemez iseniz; kendinize özel temalar yaptırabilirsiniz. Temalar responsive şeklinde sahip, tablet ve tüm tarayıcılara uyumludur.Opencart’ın açık kaynaklı olması buna olanak vermektedir. Opencart’ı tercih etmeniz için çok sebebiniz vardır. Kolay kurulumlu olması ve kolay kullanılabilir olması ilginizi çekecektir. Opencart yazılımı, sürekli gelişen ve isteklerinize uyan modüllere sahiptir. Sınırsız ürün ekleme ve tanıtma imkanı sağlar. Opencart modüllerini size sunar iken; kurulumunu yapıyor ve size öyle teslim ediyoruz.
Opencart temaları herkese e- ticaret yapma imkanı sağlamaktadır. Çeşitli opencartmodülleri, opencart temaları ve xml modülleri sitemizde mevcuttur. Buradan bilgi alıp, satın alabilirsiniz. Opencart’ı yeni sürümlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Opencart’ın açık bir yazılım olması size teknik anlamda hizmet vermemizi kolaylaştırmaktadır. İstediğiniz şekilde bir tema ya da modül oluşturulabilir. Site taşıma, kurtarma ve sürüm güncelleme gibi hizmetleri de sizlere sitemizden online satış imkanıyla sunuyoruz. Opencart ile ürünlerinizi hemen satmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PHP Dersleri Eğitimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

php dersleri

PHP Dersleri Eğitimleri

Php; günümüzde en çok kullanılan web programlama dillerinin başında geliyor. Açık kaynak kodlu olan php, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.