Anasayfa >> Oyun >> Bu Koyun Değişik Koyun

Bu Koyun Değişik Koyun

90’lı yılların ortalarından itibaren hayatımıza giren internet ve bilgisayar sayesinde hepimizin hayatı değişti ve artık pek çok şeyi buradan oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleştirmeye başladık. Öyle ki geçmiş dönemlerde yalnızca belirli oyunları oynamak zorunda kalan çocuklar, artık bu konuda hiç olmadığı kadar özgürler. Öyle ki istedikleri zaman en sevdikleri oyunlar arasından istediklerini seçiyorlar, gerek tek başlarına gerekse sevdikleri ile bu oyunları oynayabiliyorlar.

Tabi internet kullanımının artması ile birlikte insanların bu hakkı tercih etmelerini sağlayan birçok oyun ve eğlence siteleri de hali hazırda mevcut. Bu internet oyun ve eğlence sitelerinde bulunan yüzlerce simülasyon oyun sayesinde bebeklikten itibaren bu sitelerden çıkamayan çocuklarımız ve gençlerimiz oldu.

koyun_shaun3

Bu durumda yer alan birçok oyun içerisinden en güzellerine yer veren Tokoyun.com adresinden bir oyunu sizlere anlatmak istiyoruz. Bu sitenin içinde yer alan yüzlerce güzel oyundan birisi bu.

Oyunumuzun kahramanı, birçok çocuğun çok sevdiği sinema ve çizgi film kahramanı Koyun Shaun.

Koyun Shaun’un engellerden atladığı a, meyve topladığı bu şahane oyunları görünce oynamadan duramayacak ve hemen bu güzel oyunun büyüsüne kapılacaksınız.

Çizgi film karakteri olan Koyun Shaun ile birbirinden farklı maceralar ve becerilerinizi gösterebileceğiniz eğlenceli bir oyun sizleri bekliyoruz. Mouse yardımıyla bölümünüzü seçmeli ve bölümlerdeki görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları, Fare ve boşluk tuşunu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Değişik ve sevimli animasyon filmi karakterleri sevimli koyunlar farklı aktivitelerle dolu bir oyundalar. Onlara yardım et vebaşarılı olmalarını sağla. Oyuna başlayınca Play yazısına tıkla ve ilerle, ipte asılı bir çok aktiviteye tıkla ve sonra Play Now tuşuna basarak başla ve her bölümü nasıl oynayacağını zaten gösteriyor.

Haydi tokoyun.com adresini ziyaret edin ve Koyun Shaun adlı macera dolu oyunu oynamaya başlayın.

http://www.tokoyun.com

http://www.tokoyun.com/koyun-shaun-sampiyona.html

Bir önceki yazımız olan Macera Tutkunları için Aksiyon Oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet Kolbudak

Uzun yıllardır bir çok kurumsal firmada içerik yöneticisi, yazılım geliştirme uzmanı ve SEO danışmanı olarak görev aldım ve halen bir ajans'ta görevime devam etmekteyim. Bilgi ve tecrübelerimi Webmaster Hocam üzerinden sizlerle paylaşmaktayım.

İlginizi Çekebilir

Fallout 4’ün Türkçe İle İlgili Seslendirmeleri 4 Sene Sürmüş

Bethesda oyun şirketi seslendirmeleri bu defa çok fazla ciddiye alıyor. Fallout 4 oyununun belki de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.