Anasayfa >> Oyun >> NBA 2014 Full Torrent İndir

NBA 2014 Full Torrent İndir

NBA 2K14, anlaşılacağı gibi bir basketbol video oyunudur. 2K Sports tarafından yayımlanan oyun Visual Concepts tarafından geliştirilmiştir. Oyun 2013 yılının Ekim ayının başında PlayStation 3, Microsoft Windows ve Xbox 360 çıkarılmıştır. AyrıcaPlayStation 4 ve Xbox One içinde çıkış tarihleri 2013 yılının Ekim ayında açıklanmıştır. LeBron James oyunun kapak oyuncusu olarak oyunun müziklerini seçmiştir. 2K Sports oyunu ön spariş için bir indirilebilir içerik de yayınlamıştır. Bu içerikte “PathtoGreatness” modu için on binden fazladan özellik vardır. Ayrı olarak bu içerikte “MyCarrer” modu içinde bir özel yetenek vardır.

Oyun genel olarak ortalamanın üzerinde notlar almıştır. Bunlardan biri olan Metacritic 100 üzerinden 85 oy vermiştir. IGN’denRyanMcCaffrey oyuna 9.3 puan vererek oyunu övmüş, “Yeni özellikler ve eskisine göre daha iyi oynayış ve mekanikler ile NBA 2K14 tekrar yükselerek geliyor” cümlesini kurmuştur.

Oyununda yer alan en bilinen yenilikler ve özellikler oyunun yeni Soundtrack‘ı ve Euroleague‘den eklenen birkaç takımdır. NBA 2K13‘ten sonraki bazı değişiklikler:

– PlayStation 4 ve XBOX One içinde bulunan mod, “LeBron: PathtoGreatness” modu, NBA 2K11‘deki “Jordan Challenge“‘ın oyunda güncel halde bulunmaktadır. Bu modda LeBron James kontrol edilebilir.

– Yeni imza yeteneklerinin yanı sıra ayrıca önsipariş eden kullanıcılar için “LeBron Coast to Coast” yeteneği.
Tek Adam Fastbreak yeteneği (hız ve top tutma yeteneği fastbreak ile artar).
Tutma Engelleme yeteneği (topu kaybedince oyuncu ekranlardan kaybolur).
Kusursuz Ribaundcu yeteneği (ribaund yeteneğini yükselten yetenek).
Seri Pasçı yeteneği (oyuncu yavaş pas atmaz bu yetenek sayesinde).
P&R Maestro yeteneği (oyuncunun pick n roll yeteneğini arttırır).
– Ayrıca yeni paslar içerikte yer almaktadır.
– “Potansiyel yetenek” özelliği ile karakter artık daha mantıklı çalışıyor ve oyuncunun o anki durumuna göre değişiyor.

50 saatten daha uzun toplam süreye sahip Kevin Harlan, Clark Kellogg ve Steve Kerr sunumu ve draftmodu için yeni sunumlar da bulunuyor.

Buradan İndirebilirsiniz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Aksiyon Oyunları

Macera Tutkunları için Aksiyon Oyunları

İnternetin hayatımıza girmesiyle beraber her işimizi sanal ortamda halleder olduk. Alışverişten arkadaş bulmaya, emlak alım ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.