Anasayfa >> Gündem >> PowerSuite Bilgisayar Performansını Özgür Bırakacak

PowerSuite Bilgisayar Performansını Özgür Bırakacak

UniBlue PowerSuite dünya genelinde almış olduğu ödüllerin yanısıra Microsoft tarafından önerilen programlardan birisidir. Bilgisayar kullanıcıları en çok ağırlaşan, donan bilgisayarlarından şikayet ederler.

Format bile atmayı düşünenler çoğunlukta. Hatta virüstür diye format atanlar bile var. PowerSuite bilgisayarınızın performansını özgür bırakacak. Kısacası ”Bilgisayar Hızlandırıcıları” kategorisinde yer alır fakat her program Uniblue PowerSuite gibi ödül alamaz!

41hJMeeuyxL._SY445_ PowerSuite kendi kategorisinde dünyanın en iyisi diyebiliriz. Son sürümünde 3 farklı eklenti gelmiş. (Driver Scanner+Registry Booster+Speed Up My PC 2009)
Çeşitli ödüllere layık görülen bu programı Microsoft partner olarak gösterdiğinden gayet güvenli ve memnun bir şekilde kullanmaktan çekinmeyiniz. Denediğiniz günden itibaren vazgeçmeyeceğiniz bir demirbaş program olacaktır bilgisayarlarınızda. Pro versiyonunun Türkçe yamalı haliyle full sürümünü sizlere link olarak vereceğiz. Vereceğimiz bağlantıdaki klasörü sizler için virüs testinden geçirdik ve herhangi bir soruna rastlamadık. Şimdilik programı tanıtmaya devam etmekte fayda var. Önce fikir sahibi olmalısınız.

Yeni sürümünde yani sizlere vereceğimiz bağlantıdaki sürümde 3 farklı eklenti var demiştik. Bu eklentilerden de bahsetmekte fayda var. Çünkü bu eklentileri sizler program olarak indiriyorsunuz. Artık gerek kalmayacak.

Uniblue Speed Up My PC
SpeedUpMyPC, bilgisayarınızın performansını özgür bırakır ve en yüksek performansa kadar eksiksiz ince ayar çeker. Basit bir arayüz ile kullanımı çok basittir. Sadece üç-beş tıklama ile bilgisayarlarınızın hızı artacak. Ayrıca internet hızını da maksimuma çıkartıp sistem hatalarını minimuma indirmeniz mümkün.
Uniblue Driver Scanner
Driver Scanner ile bilgisayarınızda kurulması muhtemel hatalı driver’ları tespit ederek size listeleyip yenilerini güncellemenize olanak tanır. Bilgisayarlarınızda güncel olmayan sürücü kalmayacak.
Uniblue Registry Booster
Bu eklenti ile sisteminizin kayıt defterinde oluşan hataları tespit ederek onarıyor gereksiz kayıt girdilerini silip sistemin en iyi halde kalmasını sağlıyor ayrıca ”Defrag” özelliği ile kayıt defterini birleştirebilirsiniz. bu arada siztemde hata oluşmasını önlemek açısından her düzenlemede program 1 örnek alıyor ki sistemi geri döndürebilirsiniz.
Programın Faydaları:
# Bilgisayarınıza üstün işlem gücü
# İndirmeleri hızlandırmak için Internet ayarlarınızı en iyi hale getirme
# Yavaşlamayı ve donmayı öngören ve önleyen akıllı öneri sistemi
# İyileştirilmiş emniyet ve özelinizin korunması
# Yaklaşılmaz kullanım kolaylığı

Bir önceki yazımız olan Google Avrupa Şampiyonunu Yerle Bir Etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Android 7.0 Nougat İle Gelen Özellikler Neler

Android 7.0 Nougat İle Gelen Özellikler Neler?

Android 7.0 Nougat ile birlikte yeni bir versiyon daha Android işletim sistemini kullanan cihazlar için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.