Anasayfa >> Webmaster >> Çerezleri Temizlemek İçin En Hızlı Yöntemler

Çerezleri Temizlemek İçin En Hızlı Yöntemler

Üç savaşı kazanan Robb Stark, Lannistlerlara kuzey’in bağımsızlı için barış teklifi yollar. Theon Greyjoy’u babası Balon arkasına daha güçlü olması için destek alması için Catelyn’i ise Renly Baratheon’ın yanına yollar. Cersei Lanniester Robb’un isteklerini kabul etmez. Bu sırada Tyrion Lannister ise Pelerinlilerin en önemli komutanı olan Janos’u duvara gitmesi için zorlar. Gitmeyen Janos Slynt zorla yollanır. Yani sürgün edilir. Ondan boşalan baş komutanlığıda Bronn geçer. Catelyn, Kral Renly’in gittiğinde yanına, Brienne Tarth’ın mücadeleyi kazanıp kendisini ıspatlamasını ve muhafızı olmasını ister.

Catelyn ve Brienne, Demir tahtta hakkı olduğunu söyleyen Staniss’ın yardımcısı Rahibe Melisandere’nin farklı bir okuma yani büyüsüyle yolladığı silüeti ve arkasından gerçekleşen Renly’nin ölümüne tanıklık eder. Catelyn ve Brienne, Renly’nin toplama ve tutsak kampından kaçarak Robb’un kumanda ettiği ordusuna kaçar. Renly’in ölümünü duyan onu destekleyenlerde saf değiştirerek Stannis’in yanında dururlar. Theon, Starkların arkasından iş çevirerek babasının isteği üzerine Winterfell’i kuşatmaya gider. Robb Theon’ın arkasından yaptığı işleri öğrenir öğrenmez Winterfell’i tekrar yakalamak için en iyi muhafızlarını yollar. Gittiklerinde Bran ve Rickon Starkı orada göremezler. Robb, annesinin Jaime Lannister’i bıraktığını öğrenir. Catelyn, Brienne’i çocukları Sana ve Arya’yı bulmak için Kralın yerine gönderdiğini söyler. Volantisli, Talisa Maegyr isimli birisi ile beraberliği başlar. Yara Greyjoy, Theoun’u adalara geri döndürmek için Winterfalla’a gelir. Tywin Lannister Harrenhal’dan ayrılırken Arya, Gendry ve Hot Pie kaçmayı düşünerek ve planlayarak Hghar’dan destek ister. Cersei, Tyrion’a fahişesini kralın yerine götürdüğü için tehdit eder bu kişininde ros olduğuna inanacaktır.

Stannis Kralın Şehrine donanmasıyla taaruz eder. Tyrion ise Stannis’e ait olan tüm donanmasını kaybeder. Kral Joffrey Baratheon ve Sandor Clegane savaş meydanındayken Stannis’in muhafızları kaleyi kuşatır. Tyrion arkasındaki şans eseri arkasında adam olmasıyla ufak tefek sıyrıklarla yara alır. Tywin Lanniser ve güçlü ordusu kaleye son anda girerek Stannis’e ait olan orduya karşılık verir ve kaleyi tekrar himaye altına alırlar. Kral Drogo’nun vefatından sonra Daenerys ve khalasarı, Qarth’ı bulurlar. Xara Xhoan Daxos adında ticaretle uğraşan bir tüccarıda hepsini şehire kapatır. Pree adında bir doğaüstü güçleri olan ve büyü yapan birisi Daenerys’i öldürmek için plan yapar ve istediğini alamaz. Nihayetinde ejdarhaları alarak heryeri yönetmek ister. Ölmeyenlerin kaldığı yere ejdarhaları koyar ve daenerys’e pusu atar. İsteğinde başarılı olamayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Web site üzerinden nasıl kazanç sağlanır ? başlıklı makalemizde adsense para kazanma, siteden para kazanmak ve web siteden para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

php dersleri

PHP Dersleri Eğitimleri

Php; günümüzde en çok kullanılan web programlama dillerinin başında geliyor. Açık kaynak kodlu olan php, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort