Anasayfa >> Mobil >> Marathon M4 Akıllı Telefon 463 Saat Bekleme Süresine Sahip

Marathon M4 Akıllı Telefon 463 Saat Bekleme Süresine Sahip

Günümüzde akıllı telefonların en büyük sorunu batarya ömrünün oldukça az olmasıdır. Bu nedenle ya prize bağlı kalırsınız ya da Powerbank gibi cihazlar ile şarjınızı sürekli olarak doldurmaya çalışırsınız. Ancak batarya ömrünü uzatabilmek için bazen telefonunuzun yapabileceği özellikleri kullanmaktan kaçınırsınız. Çin merkezli bir yapıya sahip olan bu ürün19 gün boyunca açık kalabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Bu durumun önüne geçebilmek için tamamen şarj odaklı olan bir cihaz çalışması yapılmıştır. Marathon M4 Akıllı Telefon şarj odaklı bir çalışma olup oldukça ilgi çeken bu özelliği ile batarya ömrünün en uzun olduğu telefon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Marathon M4 Ekran özellikleri nelerdir?

Ekran özellikleri incelendiğinde 720p seviyesindedir. Bunda temel amaç şarjın çok daha uzun bir süre gitmesidir. Marathon M4 Akıllı Telefonun bataryasının büyüklüğünden kaynaklanan bazı olumsuz durumlar vardır. Örneğin telefonun ağırlığı tam 180 gram olmuş ve kalınlığı 10 mm olmuştur. Bataryanın büyük olması ile kalınlığın ve ağırlığın iki katına çıktığını söylemek doğru olacaktır.

Marathon M4 bellek özellikleri;                                   

1 GB Ram sahibi olan Marathon M4 Akıllı Telefon 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olmaktadır. Diğer özelliklerine oranla işlemci hızı oldukça iyi olan bu telefonun 8 MP kamerası ile oldukça iyi bir telefon olduğunu söylemek mümkündür.

Marathon M4 fiyatı nedir?

Tam 463 saat bekleme süresine sahip olan bu telefonun batarya için tercih edileceği oldukça açıktır. Cihazın fiyatı ise 210 dolar olup özelliklerine göre oldukça iyi bir fiyat olduğunu söylemek mümkündür. 5000 mAh değerinde bir pil kapasitesine sahip olması ile tanıdığımız bu cihaz ile beraber rahat bir şekilde bekleme süresine sahip olmak mümkün oluyor.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp'ın 3 Sinir Bozucu Özelliği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Android N

Android N ‘nin Görüntüleri Sızdı. Android N İle İlk Göze Çarpan Yenilikler

Mobil işletim sistemlerinden en popüleri olan android'in ayarlar menüsünün yenilikleri ile sızdırılan görüntüler ortaya çıktı. Android N ile yapılan incelemede bazı özelliklerinin çok beğenileceği ortada. Android N Görüntüleri, Android N ile göze ilk çarpan yenilikler şunlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort