Anasayfa >> Gündem >> WhatsDog Uygulaması İle Whatsapp Kişilerinizi Takip Etme

WhatsDog Uygulaması İle Whatsapp Kişilerinizi Takip Etme

WhatsDog uygulaması sayesinde WhatsApp listenizden bir kişi seçiyorsunuz ve seçtiğiniz kişinin ne zaman çevrimiçi olduğunu öğrenebiliyorsunuz. WhatsApp kullanma durumunu en çok takip etmek istediğiniz kişiyi seçin ve ardından da seçtiğiniz kişinin oturum açma durumlarını almaya başlayın. WhatsApp uygulaması ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda; örneğin, WhatsApp indirirken ya da WhatsApp güncellemesi yapılırken oluşan bir hatayı ve bu hatanın neden olduğunu ya da nasıl düzeleceğini WhatsDog uygulaması sayesinde bilgi edineceksiniz.

WhatsDog uygulaması ile WhatsApp uygulamasında herhangi bir sorun yaşadığınızda anında çözüme gideceksiniz. Telefon, tablet ve diğer cihazlarınıza indirebileceğiniz WhatsApp uygulamasını hemen edinin.

Bir önceki yazımız olan 4G Nedir ve Ne Zaman Faaliyete Geçecek ? başlıklı makalemizde 4g ne zmaan çıkacak, 4g nedir ve avea 4g hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Android N

Android N ‘nin Görüntüleri Sızdı. Android N İle İlk Göze Çarpan Yenilikler

Mobil işletim sistemlerinden en popüleri olan android'in ayarlar menüsünün yenilikleri ile sızdırılan görüntüler ortaya çıktı. Android N ile yapılan incelemede bazı özelliklerinin çok beğenileceği ortada. Android N Görüntüleri, Android N ile göze ilk çarpan yenilikler şunlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort