Anasayfa >> Seo >> Seo Kriter İle Kurumsal Seo Çalışması

Seo Kriter İle Kurumsal Seo Çalışması

kurumsal seo çalışmasıSanal Dünya’nın nimetlerinden faydalanmak isteyen ticari şirketlerin olmazsa olmazı seo çalışmalarının bu alanda uzman kişilerce yapılması gerekir. Yanlış yapılan seo çalışmaları sitenizin arama sıralarında geride kalmasına, müşterilerinizin size ulaşamamasına ve doğal olarak tüm bunlar ticari kayıplar yaşamanıza neden olur. Ticari kapasitenizi arttırmak isterken tam tersi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu nedenle yapmak istediğiniz kurumsal seo çalışması işinin ehli uzmanlar tarafından yapılmalı. Beraber çalıştığımız uzman ekibimizle seo alanında bilinmesi ve yapılması gereken her şeyi, en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak yapan firmamız, garantili işler üretmektedir.

Kurumsal anlamda daha çok tanınmak, şirketinizi sosyal medyada daha fazla kitleye ulaştırmak amacıyla yaptığımız seo çalışmaları, kalıcı bir başarı sağlamaktadır. Web sitelerinizin dizaynı da dahil olmak üzere, arama motorlarında anahtar kelime çalışması ile ulaşılabilirliğinizin kolaylaşması, sitenizin ziyaretçi sayısının artması ve bunun sonucunda ticari gelirlerinizin de yükselmesi için sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz.
Sağlıklı ve bilinçli yapılan adwords çalışması ile 2015 aranma trendlerini inceleyip, sizin çalışma alanınıza göre en çok aranan anahtar kelimeleri belirleyip, sitenizle uyumlu hale getiriyoruz. Web kullanıcılarının sizi ve sitenizi fark etmelerini sağlıyor, ziyaretçilerinizin sitede kalma sürelerini takip edip, süreyi uzatma çalışması yapıyor ve tekrar ziyaret etmeleri için uygun metotlar ile seo etütlerimizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bunları, çeşitli seçenekleri ve paketleri olan uygun seo fiyatları ile yapıyoruz.

Ticari hacminize uygun paketlerimizi inceleyip sizin için yapabileceğimiz site analizi, rekabet analizi, makale tanıtımları, özgün makale, linkwheel, sosyal medya, dizin ekleme, yükselme garantisi, düzenli raporlama ve anahtar kelime çalışmalarından hangilerini tercih ettiğinizi söylemeniz yeterli. Başlangıç, Standart ve Profesyonel olmak üzere üç farklı paketten dilediğinizi seçebilir, yapılan çalışmalar ile ilgili kontrol panelinden tüm raporlara ulaşabilirsiniz.
Seo Kriter Reklam Medya Danışmanlık Hizmetleri olarak uzman ve yetenekli ekibimizle 2015 yılında da güncel verileri, çalışmaları ve yenilikleri sürekli takip edip sizler için daima hizmete hazırız. Bize ulaştığınızda sadece çalıştığınız sektörü söylemeniz yeterli. www.seokriter.com adresinden web sitemizi ziyaret edip, tüm çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Sitemizde kurumsal seo danışmanlığı, E-ticaret danışmanlığı, sosyal medyada yer edinme ve tanınma, seo dersleri, wordpress çalışmaları, seo araçları ve adwords ile ilgili ne gibi çalışmalar yapıldığını görebilirsiniz. İstediğiniz çalışmaların karşılığı olan ücretlendirme tarifemiz www.seokriter.com adresindeki sitemizde mevcut. Sitemizi ziyaret edip iletişim menüsünden adresimizi ve telefonumuzu öğrenebilir, dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formunu doldurarak istediğiniz konularda bilgi talep edebilirsiniz.

Facebook, Google +, Twitter, Tumblr, Linkedln gibi popüler sosyal medyalardaki hesaplarımızı ziyaret edebilir, ayrıca bültenimize mail adresinizi girerek abone olup, seo çalışmalarımız, eklenen makaleler ve kampanyalarımız hakkında güncel haberlere erişebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress İçin Seo Eklentileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Google Dostu İçerik Nasıl Oluşturulur?

Google Dostu İçerik Nasıl Oluşturulur

Google, web sitesi yöneticileri için bilgi vermekten kaçınmazken, Google ile barışık olmak isteyenlerin bu içeriklere ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.