Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Göztepe Arçelik Servisi

Göztepe Arçelik Servisi

Bozulan elektronik eşyalarınız, arızalı eşyalarınız ve bakım yapılması gereken elektronik eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Göztepe Arçelik servisi olarak, her türlü elektronik arçelik cihazlarınızın tamirat, bakım ve onarımını itinayla gerçekleştirmekteyiz. İstanbul, Kadıköy ilçesi Göztepe Mahallesi teknik servis hizmetimiz ile kısa sürede cihazınızı en iyi bir şekilde, temiz ve güvenli bir şekilde çalışır durumda teslim etmekteyiz.

goztepe-arcelik-servisiArçelik marka tüm cihazlarınız ile ilgilenmekteyiz. Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinası, derin dondurucu, klima, süpürge makinası, kombi ve diğer tüm arçelik marka cihazlarınızın bakımı, tamiratı, onarılması ve eskisi gibi tam performans bir şekilde çalışabilmesi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizde cihazlarınızı teknik bakım ve değerlendirmeye alırken özenle çalışmaktayız. Arçelik firmasının ilgili modellere göre uygulanması gereken teknik bakım süreçleri ve cihazların teknik donanımı farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle arçelik marka cihazların dilinden anlayan, arçelik marka cihazların modellerine göre teknik bilgi ve deneyime sahip olan bir servis noktasını tercih etmeniz önemlidir. Bu aşamada bizler Göztepe arçelik servis noktası olarak, İstanbul Kadıköy ilçesi Göztepe Mahallesi ve çevresinden bizlere ulaşacak tüm arçelik marka cihaz sahipleri için temiz, kaliteli ve garantili bir hizmet vermekteyiz.

 

Öte yandan kombi, klima gibi bazı cihazların ise bakımının yapılması son derece önemlidir. Bizlere ulaşan müşterilerimizin bir kısmının periyodik olarak bu tür cihazlara bakım yaptırmadığı ve bunun sonucunda bazı çalışma sorunları ile karşı karşıya kaldığını gözlemliyoruz. Bu aşamada firmamız gerek teknik servis noktasında, gerekse de evinize gelerek cihazınızın en iyi bir şekilde periyodik bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Fiyat konusunda ise sizlere olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya çalışıyoruz. Ancak hizmet öncesinde fiyat hakkında kesin bir bilgi vermemiz zordur. Bunun nedeni ise öncelikli olarak cihazınızın arızasının tam olarak belirlenmesi, bu arıza durumunun hangi teknik bakım işlemlerini gerektirdiğinin belirlenmesi, öte yandan yeni bir parçanın gerekli olup, olmadığı gibi hizmet detayları hizmet fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Dolayısıyla arçelik cihazı arıza durumunda olan müşterilerimizin öncelikli olarak bizlere ulaşmalarını, sonrasında arıza durumunu anlatarak bizlerden tahmini bir fiyat almasını rica ediyoruz.

 

Teknik servis noktamızın hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti yönündedir. Bu nedenle bizlere ulaşan cihaz sahiplerini hem hizmet sürecimiz ile ilgili olarak hem de hizmetimize bağlı olarak fiyatlandırma hakkında olabilecek tüm sorulara net cevaplar veriyoruz.

 

Arçelik servisi Göztepe olarak, müşterilerimize teslim ettiğimiz cihazların tamamen güvenli bir şekilde çalışıyor olduğundan emin oluyoruz. Cihaz sahiplerini kullanım konusunda en iyi bir şekilde aydınlatmaya hazırız. Bu nedenle sorunun kaynağı ve çözüm süreci ile ilgili detaylı bilgi verebiliyoruz. Teslim ettiğimiz cihazların ise en iyi ihtimalle uzun süreli dayanıklı olmalarını amaçlıyoruz. Ancak yine de bu konuda hiç bir teknik servisin garanti veremeyeceğini de unutmayınız.

 

Servis noktamızda çalışan personellerimiz uzun yıllardır arçelik cihazların tamirat ve bakımı konusunda hizmet vermektedir. Bu nedenle cihazlarınızın güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Hangi model için, hangi teknik bakımın gerçekleştirilmesi gerektiği ve bakım süreci ile ilgili tüm teknik detaylar özenle uygulanmaktadır.

 

Göztepe Arçelik teknik servis olarak sizlere uzun yıllardır olduğu gibi hala hizmet vermeye devam etmekteyiz. Artık bizlere web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Hizmet numaralarımıza ulaşarak, cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım durumu hakkında merak ettiklerinizi sorabileceğiniz gibi hizmet talebinde de bulunarak, cihazlarınızın en kısa sürede tamiratının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için teknik servis noktamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere cihaz modelinizin tamiratı, onarımı ya da bakımı ile ilgili olarak tüm bilgileri vereceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Havalimanı Araba Kirala başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

bodrum havalimanı oto kiralama

Bodrum Havalimanı Araba Kirala

Bodrum’a gitmeyi planlıyorsanız ve ulaşım için özel bir araç kiralam ihtiyacıonız varsa, sizin için bodrum ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.