Anasayfa >> Gündem >> Apple saatler ile nabzını kontrol edin

Apple saatler ile nabzını kontrol edin

Apple watch nabız Ölçer cihazı oldukça başarılı sonuçlar vermeye başladı. Önceki yapılan denemelerinde bazı hatalara rastlanmış olsa da son güncellemesinden sonra oldukça küçük parçacıkların büyük hassasiyetle nabız ölçebildiği saptanmış durumdadır. Eğer ki saatin bulunduğu bölüm içerisinde herhangi bir dövme veya benzeri bir şey bulunmuyorsa EKG cihazlarıyla aynı sonuçlara alabiliyor. İlk yapılan testlerde nabız Ölçer cihazını hata vermesinin sebepleri arasında deride bulunan hastalıklar, dövme veya benzeri bir dış etkinin sebebinden kaynaklı olarak hatalar ortaya çıktığı saptanmıştır. Apple watch nabız Ölçer cihazının son güncellemeleri de tamamlandıktan sonra artık nabzınızı ölçmek oldukça kolay bir hal alıyor. Teknolojinin insanlara kattığı bu önemli faydayı özellikle de hasta insanların yoğun talep ettiği görülüyor. Gün içerisinde vücudundaki değişiklikleri sürekli olarak bilmek isteyen ve hastalıklara karşı önceden önlem almak isteyen kullanıcılar bu nabız ölçer saati sayesinde istediklerine ulaşabiliyorlar.

Son yıllarda insanların wellness alanında daha yoğun talep içerisinde olduğunu biliyoruz. Bu durumunu göz önünde bulunduran teknoloji devi Apple firmasının insan sağlığını olumlu bir şekilde etkilemeyi umduğu bu nabız ölçer saatler şu an için özellikle Amerika’da satış rekorları kırıyor. Hastalıkların oldukça arttığı bu dönemler içerisinde özellikle de yaşlı insanların gün içerisinde nabız kontrolü yapması hastalılıklarının tedavisinde oldukça önemli rol oynuyor. Ülkemizde Ekim ayında satışa çıkacak olan bu ürünü uluslararası hizmet veren e-ticaret sitelerinden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsDog Uygulaması İle Whatsapp Kişilerinizi Takip Etme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

4.5 G İçin Şarjınız Da Yeterli Mi?

4.5 G ile daha kaliteli ses ve daha hızlı internete kavuştuk. Ancak unutmayın ki, bu ...

Bir Yorum

  1. Akıllı saatler artık herşeyi yapiyor ne zaman yürüyüp ne zaman oturacağıma bile karar verir hale geldi sağlık bilgilerimi bana sunar hale geldi ya günde kaç adım attığımı bile sayan bir cihaz telefonlarda öyle… Teknoloji gerçekten ilerledi ve buna ayak uydurmak oldukça zor 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.