Anasayfa >> Seo >> WordPress İçin Seo Eklentileri

WordPress İçin Seo Eklentileri

Web site sahipleri için seo kavramının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. WordPress için yüzlerce seo eklentileri mevcuttur. Ancak doğru anlamda çalışan ve yararlı olan seo eklentileri sayılıdır. Aşağıdaki eklentiler WordPress kullanıcılarının en çok tercih ettiği eklentilerden bazılarıdır. Sizlerde web sitenizi geliştirmek ve google’de daha çabuk ilerlemek için seo hakkında bilgi edinin.

All in One Seo Pack
WordPress kullanıcılarının en çok tercih ettiği eklentidir. Bu eklenti aracıyla web siteniz için seo çalışması yapabilirsiniz. Kolay kurulum ve kullanımı ile WordPress kullanıcılarının yanında olan Seo Pack uygulaması WordPress kullanan kişiler için yararlıdır. Web sitenizde yazılan yazının kolayca google’de çıkmasını istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.
All in One Seo Pack eklentisini indirmek için Buraya tıklayınız.

SEO Friendly Images
Bu eklenti ile web sitenizde bulunan resimleri google’ye indexleyebilirsiniz. Web sitesi sahipleri için bu uygulama önemlidir. Resim olarak arama motorlarında sitenizi öne çıkarmak artık bu eklentiyi kurmak kadar basittir! Bu resimleri sitenize koyarken kesinlikle “alt” tag’ı kullanmalısınız. Çünkü görsel aramalarda o kelimelerde çıkacak ve sitenize resimlerden dahi hit çekebilirsiniz.
SEO Friendly Images eklentisini indirmek için Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Wikipediadan Backlink Alma Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Google Dostu İçerik Nasıl Oluşturulur?

Google Dostu İçerik Nasıl Oluşturulur

Google, web sitesi yöneticileri için bilgi vermekten kaçınmazken, Google ile barışık olmak isteyenlerin bu içeriklere ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort