Anasayfa >> Mobil >> Whatsapp’ın 3 Sinir Bozucu Özelliği

Whatsapp’ın 3 Sinir Bozucu Özelliği

Whatsapp uygulaması android ve diğer mobil cihazlarda kullanılmaya başladığı günden bu yana çeşitli özellikler eklenerek yapılandırıldı. Whatsapp’ın bazı özellikleri kullanıcıların arasını bozmaya ve yanlışlıklara sebep olmaya başladı. Webmasterhocam takipçileri için editörümüzün derlediği bu özelliklerden söz edeceğiz;
Sesli Arama Butonu

Whatsapp’a gelen son yenilik ise bildiğiniz üzere sesli arama özelliğidir. Özelliğin sinir bozucu bir tarafı olmamasının yanında gayet güzel, whatsapp için gerekli bir özellikti. Fakat bu arama butonunun profili açmak için bastığınız menü ile bitişik olması whatsappın arama özelliğini yanlışlıkla kullanmanıza sebep olabiliyor. Bu da son günlerde kullanıcıların birbirini sürekli yanlışlıkla araması ve cevapsız çağrılar bırakmasına neden olabiliyor.

Mavi Tik Özelliği

Mavi tik özelliği en sinir bozucu ve whatsapp kullanıcıları arasındaki(özellikle sevgililer:) ilişkileri kötü yönde etkilemeye başlayan özelliklerin başında geliyor. Bu özellik birkaç ay öncesinde whatsapp mesajlarının karşıdaki kişi tarafından görülüp görülmediğini anlamak amacıyla getirildi. Mesajlarının göründüğü halde cevap verilmemesi de kullanıcıların en çok kızdığı konuların başında geliyor.

Son Görülme Özelliği

Son görülme özelliği whatsapp’ın ilk günden bu yana eskimeyen ve en çok tartışılan özelliklerinin başında geliyor. Karşıdaki kişinin en son ne zaman whatsapp’a girdiğini kontrol etmeye çalışanların özellikle sevgililer arasındaki bu durumun bildirisi olduğunu söyleyebiliriz. Whatsapp üzerinde bu özelliği ayarlar bölümünden kapatabilme imkanına sahipsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yılının En İyi Telefonları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Ülke Değiştirerek Google Play’de Uygulama Yüklemek

Google Play Store sistem olarak dünyanın her yerinde aynı olsa da her ülkenin kendisine göre içerikleri farklıdır. Bunun sebebi ülkelerin koymuş olduğu kısıtlamalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort