Anasayfa >> Mobil >> Ücretsiz Sitenizin Android Uygulamasını Yapın

Ücretsiz Sitenizin Android Uygulamasını Yapın

Merhaba arkadaşlar, Bugün ki makalemizde sizlere artık web siteleriniz için uygulama yapma fırsatı tanıyan android mobil uygulaması hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Neden sizlerin de mobil uygulaması olmasın? Bu yazımızda sizlere ücretsiz olarak mobil uygulaması hakkında yapabileceklerinizi anlatmaya çalışacağım. Üstelik bu işlemleri yaparken herhangi bir kod gereksinimine ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde uygulama yapabilmeniz mümkün. Basit arayüzler ile oluşturulan mobil uygulama yapabilmek için appsgeyser.com sitesine giriş yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz Sitenizin Android Uygulamasını Yapın

Siteye girmeniz ile birlikte Create Now yazısına tıklıyorsunuz. Sonrasında da karşınıza çıkan bölüm üzerinde aşağıda ki resimde de görülebildiği gibi site kategorisi yapılması gereken uygulamanın alanı ile ilgili kategoriyi seçiyorsunuz.

Screenshot_2

 

..::Mobil Uygulaması::..

Gerekli düzenlemelerin yapılmasıyla birlikte artık web siteleriniz için sizlerde mobil uygulamasına sahip olmuş olacaksınız. Bu işlemi isterseniz Google Play üzerine kayıt işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki bu işlem belli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. 25$ gibi makul bir fiyat üzerinden Google Play yani Android Markete uygulamanızı yükleyebilirsiniz.

Sizlere önemli bir bilgi daha vermek istiyorum. Google Play yani Android marketi artık eskisi gibi önüne gelen her uygulamayı artık kabul etmiyor. Bunun için kesinlikle kurmuş olduğunuz bu uygulama zarar verici bir içerik yada kötü içeriğe sahip olan bir uygulama olmaması gerekiyor. Bununla ilgili detaylı olarak bir sonra ki yazımızda, Android Market’e nasıl uygulama yüklenir ve uygulama yüklenirken nelere dikkat edilmesiyle ilgili detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Gerekli uygulamamızın çalışıp çalışmadığını yine site üzerinden kontrol edebilmek mümkündür. Bu bağlamda uygulamalarınızın doğru olarak çalışıp test edilmesinden sonra Android markete yüklemenizde fayda olacaktır. Bunlar size hem kazanç sağlayabileceği bile ekstra olarak ta mobil kullanıcı kazanmanızı sağlayacaktır.

..:: Mobil Uygulaması Hazırlamak ::..

Konuyla ilgili var olan düşüncelerinizi, veyahut yapamadığınız mobil uygulamalarınız ile ilgili problemleri bu başlık altından bizlere ifade edebilir, sorularınıza editörlerimiz tarafından yanıt alabilirsiniz.

NOT: Sitemiz üzerinde yardım alabilmek için küfür ve benzeri mesajlardan uzak durmanız gerekmektedir. Ahlaki değerleri bozmadan yanıt aranan sorular, editörlerimiz tarafından sizlere bilgi amaçlı dönüşler sağlayacaktır. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Ürün İncelemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Ülke Değiştirerek Google Play’de Uygulama Yüklemek

Google Play Store sistem olarak dünyanın her yerinde aynı olsa da her ülkenin kendisine göre içerikleri farklıdır. Bunun sebebi ülkelerin koymuş olduğu kısıtlamalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.