Anasayfa >> Gündem >> Thug Life Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Thug Life Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Thug Life Nedir ve Thug Life Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili webmasterhocam takipçileri, bugün sizlere adı gibi sıra dışı bir akımdan bahsetmek istiyorum. Bu konuda Thug life nedir, Thug life nasıl yapılır? gibi birkaç sorunun cevabını vermekle birlikte akımın nasıl doğduğunu anlatmak istiyorum. Thug Life akımı ilk olarak 2pac isimli rap müzik sanatçısının 3. albümünün ismidir. Aynı zamanda göğsünde de büyük bir biçimde thug life dövmesi yer almaktadır.

Thug Life Nedir?

Thug life akımının Türkiye’ye gelişinden ve sosyal medyada birçok facebook sayfasında bu akıma göre videoların düzenlenmesinden kısa sürede bu videoların milyonlarca kullanıcıyla buluşmasından bahsederek thug life’ı açıklayalım. Thug life akımında önemli ve asıl olan şey elindeki kısıtlı imkanlara göre yaşamın her anında cool kalabilmek, davranabilmektir. Videolarda kullanılan esrar, gözlük ve arka planda çalan rap müziği de gerçek thug life akımının sembolleridir. Thug life akımı ülkemizdeki sosyal ortamlarda benimsenmiş ve genellikle komik videolarda karşılıklı atışmalar sonucunda atışmadan cool olarak çıkan kişinin thug life yaptığı hissi verilmiştir.

Thug Life Nasıl Yapılır?

Sosyal medyada son dönemlerde en çok merak edilen konuların başında gelen thug life videolarının nasıl yapıldığıdır. Thug life videoları komik videolardaki atışmaların sonucunda çatışmadan cool çıkan birisine gözlük takmak, ağzına esrar tutturmak ve rapçi şapkası takmaktan ibarettir. Aslında sizler de bu işlemi bir video düzenleme programı(cam studio vb.) ile kolayca yapabilir ve arka planına thug love isimli parçanın bir bölümünü ekleyebilirsiniz. Thug love parçasına youtube dan erişebilirsiniz. Şapka ve gözlük için google kullanmalısınız. Video ise sizlerin yaratıcılığına kalmış webmasterhocam ekibi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Web Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Laptop Alacaklar Bu Özelliklere Dikkat Etmenizde Fayda Var

Teknoloji her geçen gün hızla değişen ve güncellenen özellikleriyle ilerlemektedir. Bu yüzden elektronik eşyalar alırken dikkat etmemiz gereken bazı durumlar vardır. Eğer teknolojinin gerisinden gelirsek yeni nesil üretimlerin faydasını göremeyiz. Bu yüzden yeni bir laptop alacaksanız dikkat etmeniz gereken ve olmazsa olmaz dediğimiz birkaç özelliği var.

Bir Yorum

  1. Ceren Yıldız

    Bu thug life çılgınlıyı artık insana yeter dedirtecek kada çoğaldı artık arkadaş ortamında birisi birine laf soksa hemen sigara yakıp şapka takıyorlar o derece yani 😀 gerçi bu akım yıllar önce varmış zaten bizim günümüze yeni yeni gelmeye başlamış kısaca laf sokma gibi şeylerde bu thug life kullanılıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort