Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Tesettür Elbise Almanın Kolay Yolu

Tesettür Elbise Almanın Kolay Yolu

Tesettür elbise denilince akla klasik çizgilerde kesilip, dikilmiş elbiseler artık gelmiyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile tesettür elbise modelleri 2016 arasında yeni modeller yer almaya başladı. Genç kuşak tasarımcılar, tesettür modasında şıklık ve zariflik için yarışır hale geldiler. Tesettürlü hanımlar istedikleri renk, beden ve modelden kıyafetleri gardıroplarında bulundurabilirler. İster günlük isterse özel geceler için şık ve zarif elbiseler ile günün ve gecenin en şık bayanı olabilirler. Özellikle özel gecelerde istedikleri model elbise bulamayan hanımlar farklı tasarımlara yönelirler.  Hakim yaka tunik modelleri sizlere çok şey kazandıracak. Yaşadıkları şehirde ürün yelpazesi kısıtlı ise teknolojinin sunduğu imkân olan internetten istedikleri model ve renkte elbiseyi sipariş edebilirler. İnternetten sipariş edilen elbiseler, özel dikim elbiseleri gibi güzel ve şıktır.

2015 tesettür elbise modelleri arasında abiye elbiselerde renk ve model seçenekleri artmıştır. Abiye elbiselerde kullanılan kumaşlar krep, satendir. Bunlar dışında dantel, tül, inci, pul, payet ve değerli taşlar aksesuar olarak kullanılır. Payet ve pullu elbiselerden dikilen elbiseler genelde balık formunda dikilmektedir. Balık formunda dikilen elbisenin alt kısmında kullanılan kumaşın altına tül kullanılmaktadır. Kullanılan tüller elbise ile aynı renkte veya zıt renkte olursa daha güzel olur. Pul ve payetli abiye elbiseler A formunda da kesilebilir. A formunda kesilen elbisenin bel kısmına kumaştan kemer yapılır. Krep kumaşlar dantel ile tamamlanabilir. Bu tür elbiselerde dantel detayı kollarda, yakada ya da eteğin bir kısmında olabileceği gibi elbisenin tamamında dantel kumaş kullanılabilir. Dantel kullanılırken dikkat edilecek nokta, dantelin ten rengini göstermemesi olacaktır. Bu yüzden dantel kumaşta olan çiçek detayları çok sık olmalıdır. Krep ve saten kumaşlarla birlikte kullanılan tül detaylar ise kumaşın üzerinden kullanılabilir. Çünkü tül ten rengini gösterir. Sizlerde http://tesetturelbisem.com / adresini ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi notu öğrenme neye yarar ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Göztepe Arçelik Servisi

Bozulan elektronik eşyalarınız, arızalı eşyalarınız ve bakım yapılması gereken elektronik eşyalarınız için teknik servis hizmeti ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.