Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> ŞİŞLİ VİNÇ KİRALAMA

ŞİŞLİ VİNÇ KİRALAMA

Son teknoloji ve araç filosuna sahip olan, şişli kiralık vinç, müşterilerine lazım olan indirme, bindirme,  taşıma araç çekme gibi servislerle müşterisinin karşısına çıkmaktadır. Firmada en önemli nokta insan sağlığı ve güvenliğidir. Yaptığı her işte bu güveni müşterilerine verir. Şişli vinç kiralama, saatli, günlük ya da aylık kiralama seçenekleri sunar. Müşteriler kendileri içine uygun olana kiralama hangisi ise onu tercih ederler. Kiraladığınız vinçle alanında eğitimli operatörler tarafından kullanılmaktadır. 17 yıllık tecrübesini iş alanına en iyi şekilde yansıtır.

Firma sepetli vinç, hiyap vinç, mobil vinç gibi vinç modelleri ile hizmet vermektedir. Sepetli vinç modelini pek çok firma kullansa da bu işi hakkıyla yapan firma sayısı azdır. Kiralık vinç şişli, sepetli vinci hakkıyla taşıyan firmalardandır. Hiyab vinç, yükleme ve boşaltma faaliyetlerinde, oto kurtarma ve çekme işlemlerinde, Kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılır. Bu vinçler aynı zamanda hurdacılık sektöründe de kullanılır. Hızlı hareket etme özelliğine sahiptir. Her ortamda kullanılabilecek yapıdadır. Yolda otomobilinizle kaldığınız anda vinç ekibi yardımınıza koşar. Ücretlendirmesi de saatlik olarak hesaplanır. Mobil vincin en büyük özelliği hareket edebilir olmasıdır. Mobil vinci kullanacak kişinin işinde ehil olması gerekir. Yoksa istenmeyen kazalara sebebiyet verir.

İş güvenliği ve sağlığı konusunda uzman olan operatörler tarafından vinçler kullanılmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve başarıda buna eklenir. Yapacakları işi, önceden analiz edip, plan yapan ekip, her zaman başarılı sonuçlar almıştır. Müşterilerin güvenliği ve memnuniyeti için firma elinden gelen her şeyi yapmaktadır. İhtiyacınız olan her an haftanın 7 günü 24 saati bir telefon kadar uzağınızdadır. İstediğiniz yere, anında gelirler. Ücretlendirmeyi her zaman ikinci plana atmışlar ve önce insan sağlığı demişlerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Bilim Kurgu ve Dram Filmleri izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Göztepe Arçelik Servisi

Bozulan elektronik eşyalarınız, arızalı eşyalarınız ve bakım yapılması gereken elektronik eşyalarınız için teknik servis hizmeti ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.