Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Simport Senetle Buzdolabı Alım Dönemi Başlattı!

Simport Senetle Buzdolabı Alım Dönemi Başlattı!

Simport bir yeniliğe imza atarak online senetli satış uygulamasını başlattı. Simport tarafından sunulan dilediğiniz ürünü senetli olarak satın alıp, kredi ya da kredi kartı gibi sıkıntılar yaşamanızın da önüne geçebilirsiniz.

Senetli satış imkanını sunan Simport bu uygulamayı online olarak web sitesinde yaparak muhteşem bir yeniliğe imzasını attı. Kredi kartının limitini doldurmanıza ya da nakit olarak satın alamaya gücünüzün müsaade etmediği ürün için imkânlarınızı beklemenize gerek olmadan istediğiniz ürünü sizin adınıza açılan hesap ile ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz Buzdolabını Kefilsiz Alın!

Simport’ un yapmış olduğu bu yenilik içinde yer alan senetle buzdolabı satışı ise oldukça ilgi görüyor. Tüm gereksinimlerin başında gelip, lüks ihtiyaç olarak kabul görmeyen buzdolaplarının arızalanması durumunda yaşanabilecek olan yeni buzdolabı alma sıkıntısına son veren bu kampanya ile rahatlıkla dilediğiniz marka ya da model buzdolabını satın alma şansınız bulunuyor.

Mağazalardan yapacağınız her türlü alım işleminde gereken kefil, Simport senetle buzdolabısatışı uygulamasında istenmez. Kefilsiz olarak yapabileceğiniz bu alımlarda sipariş ettiğiniz ürününüz adresinizde kadar ücretsiz kargo kampanyası dâhilinde teslim eldir.

Evinizin eşyalarını yenilemek ya da bozulan ve artık işe yaramayan ev aletlerinizi yenilemek istiyor ama imkânınız uygun değil ise, bu uygulama tam da size göredir. Yeni evlenenler, evini yenileyenlerin uygun taksit imkânları ile ürünlerini alabilecekleri bu adreste yirmi dört aya varan senetli satış imkânları da sunuluyor.

Nasıl Satın Alabilirim?

Senetle satış imkânlarından yararlanmak ve buzdolabı veya diğer senekleri görmek istiyorsanız tüm ayrıntılı bilgileri için http://www.simport.com.tr/Senetle-Buzdolabi adresini tıklamanız yeterli. Anında online senetli satış uygulaması ile hemen satın alma işlemini yapabileceğiniz sitede ayrıca taksitlerinizi rahatlıkla ödeyeceğiniz uygulama da bulunuyor. Güvenli satışın adresi olan Simport müşteri hizmetleri uygulaması ile de tüm sorularınıza yanıt vermektedir. Kefilsiz, kredi kartsız olarak yirmi dört ay senetli satış ile hayalinizdeki buzdolabına sahip olabilirsiniz. Hayallerinizi uygum fiyat seçenekleri ile gerçekleştirmenin ve ihtiyaçlarınızı elde etmenin en rahat ve en kolay yolunu değerli müşterilerine sunan Simport, birçok marka çeşidi ile de hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Senetli Alışverişin Güvenilir Adresi Simport başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Bosch Teknik Servisi

Beyaz eşyaların yaşam alanlarımızda önemli bir yeri vardır. Özellikle de evlerimize buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort