Anasayfa >> Teknoloji >> Harika Tasarımı İle Muhteşem Bir Klavye Geliyor! Model 01

Harika Tasarımı İle Muhteşem Bir Klavye Geliyor! Model 01

Bu güne kadar bir sürü teknoloji harikası klavyeler ve fareler görmüştük. Harika klavyelere harika özellikler, hassaslık ayarlamalı fareler harika tasarımlar ve daha birçok çeşitli tasarımlarda klavye ve fareler gelmişti. Fakat şimdiki ise oldukça farklı bir durumdadır. Bu klavye daha önce bu güne kadar görmüş olduğunuz bütün klavyeleri sizlere unutturacak tarzda.

Model 01 klavye

Profesyonel Oyuncular Tercih Ediyor!

Bu klavyeyi özellikle profesyonel oyuncular tercih edecek. Günümüz de bilgisayar ortamında uzun süre vakit geçiren bireyler birçok klavye çeşitleri kullanmaktadırlar. Fakat kullanmış oldukları klavyeleri özen ve itina ile seçerler çünkü sürekli olarak kullanıyorlar. Bu gibi kişileri düşünmüş olan Keyboardio isimli bir şirket bu güne kadar en ilginç ve en güzel tasarıma sahip olan klavyeyi icat etti ve bu harika tasarımlı klavye ile bizlere sundu.

Model 01 Harika Bir Tasarım İle Geliyor!

Klavyenin ismi ise “Model 01” ismine göre modelinin birincisi olan bu klavye günümüz de bilinen klavyeler gibi plastik ve standart butonlardan oluşmamaktadır. Model 01 klavyesi ahşap bir şekilde tasarlanmış ve içe doğru oval tuşlara sahiptir. Görünüş olarak birçok kişinin dokunmadan duramayacağı bu klavyeye harika ledler de eşlik etmektedirler. Ayrıca ledlerin renklerini değiştirebilme şansınız da bir hayli yüksek. Ayrıca farklı olan tuşları ile de çeşitli ayarlarınızı kolaylıkla özelleştirebiliyorsunuz. Klavyenin günümüzde satış fiyatı ise tam 299 dolar.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Ürün İncelemesi başlıklı makalemizde android 4.2.2, samsung galaxy s4 mini ve Süper amoled ekran hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Android mi

Android mi? İOS mu? Büyük Rekabeti Açıklıyoruz

Android mi? İOS mu? Grafiklere bakıldığında ise hangisinin daha fazla kullanıldığı gayet net bir şekilde ortada. İşte bu sorunun cevabını ise grafiklerle açıklayacağız. Akıllı cihazların hayatımıza girip onları tercih etmemize sebep olan etkenlerden biriside işletim sistemleridir. Seçtiğimiz cihazları almadan önce işletim sistemine de dikkat ediyoruz. Sık kullanılan birkaç işletim sistemi başında Android, İOS, Windows geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort