Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Çiçek Gönderiminde Kampanya

Çiçek Gönderiminde Kampanya

Çiçeklerin dili 17ci yy a kadar suskun bir şekilde anlam bulmak ve bizim için özel insanlara sevildiklerini söyleyebilmek için sustu ve bu tarihten sonra aşkın başkenti İstanbul’da dile geldi. İstanbul’da dile gelen çiçekler tüm Dünya’da kabul edilen evrensel anlamlar ile hayat bulduğunda ise artık sadece sevgiliye değil, özel anlam taşıyan her güne ait oldular…

Zaman içerisinde çiçek gönderiminin sevgililer arasında bir ritüel olduğu fikri Türk milletinin bilinç altından silindi ve özel anlam içeren her günde bu fırsat değerlendirilir hale geldi. Ortak görüş her zaman özel olduklarını, özel insanlara hatırlanmak için kullanılsa da bunu anne, baba, sevgili, iş arkadaşı ve çoğaltılabilecek birçok seçeneğe söylemek mümkün.

Kullanılan dilin çiçeğin türüne göre değişimi elbette tek çiçekler için geçerli oysaki buketler, vazolar ve diğer gurup çiçek gönderimleri içlerinde bulunan çiçeklerin kombini, renk ve uyumu ile anlamları değişmektedir. Firmamız cicermarket.com sizlere her türlü özel gün ve kişi için farklı sunum ve söylemler içeren buketleri hazırlar ve sizin için Türkiye’nin 4 – 1 köşesinde, online olarak 7 / 24 hizmet verir.

Yunanca’da 32 farklı şekilde aşkı anlatan kelime vardır. Bu kelimelerin her biri aşkın belirli bir kanadından bahseder; tutku, ihtiras, sevgi, sadakat gibi ki durum buyken asla bir çiçek sizin tam sevginizi yansıtamaz. Çiçek ve çiçekçilik alanında uzman cicekmarket.com sizlere her türlü gönderim ve hazırlanışa göre artık sabit olmuş çiçek demetlerini sunar ve sizler bu özgürlük ile hareket edersiniz.

Hazırlanış, gönderiş ve tür olarak çiçekleri belirleme imkanı veren ve bunun yanında söylemlerinizi ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile de dikkat çekici bir hal alan çiçek market, sizlerin yanında. Özel günlerde sizler için en özel kampanyalı çiçek gönderimlerini hazırlayan siteye http://www.cicekmarket.com/ linkinden ulaşabilmeniz mümkün.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Bosch Teknik Servisi

Beyaz eşyaların yaşam alanlarımızda önemli bir yeri vardır. Özellikle de evlerimize buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort