Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Bosch Teknik Servisi

Bosch Teknik Servisi

Beyaz eşyaların yaşam alanlarımızda önemli bir yeri vardır. Özellikle de evlerimize buzdolabı, çamaşır makinesi gibi bazı beyaz eşyalar ile çağımızda artık olmazsa olmazlar grubuna dahil eşyalar arasında gelmektedir. Günümüzde beyaz eşyaların önemi arttıkça bu eşyaların her şeyi daha da kolay bir hale getiren fonksiyonları da ilgi çekmektedir. Bu bağlamda Bosch beyaz eşyaları pek çok yeni modeli ile alıcılarıyla buluşuyor. Fakat burada satın alınan beyaz eşyanın periyodik bakımı, doğru kullanımı gibi kullanım şartları önem arz ediyor. Kullanım şartlarından dolayı ya da başka nedenlerden dolayı cihazın hiç ummadığınız bir zamanda hasar görmesi mümkündür. Bu durumda Bosch servisi olarak, kullanmakta olduğunuz cihazı, garanti süresi geçmiş olsa da İstanbul için verdiğimiz 7/24 destek sayesinde, bizlere ulaştığınızda cihazınızı kısa bir sürede sizlere teslim ediyoruz.

bosh-teknik-servis

7/24 Bosch Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti

 

Teknik servis merkezlerimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde bulunuyor. Beyaz eşya teknik servis talebiniz doğrultusunda sizlere kısa sürede yardımcı olacak konumunuza en yakın birimi sizlere ulaştırmaktayız.

 

Bosch servis hizmetleri için bizlere tercih etmenizi gerektirecek pek çok neden sıralayabiliriz;

 

  • 7 gün 24 saat olarak teknik servis taleplerinizi almaktayız.
  • Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Teslim ettiğimiz beyaz eşyalar için 1 yıl garanti süresi mevcuttur.
  • Arızanızı bizlere hemen ulaştırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ve hizmet telefon numaralarımızdan arıza kaydı bırakmak, servis talebinde bulunmak çok kolaydır.
  • Gezici servis hizmetimiz bulunmaktadır. Gezici servis hizmetimiz sayesinde, İstanbul’da bulunduğunuz konum neresi olursa olsun, gezici teknik servis birimimiz aracıyla arıza noktasına kısa sürede, belirlenmiş saatte varır ve cihazın arızası, onarımı, bakımı gibi teknik durumları hakkında sizlere bilgi verilir, gerektiğinde işlem gerçekleştirilir.

 

Tüm bunlara ek olarak; 15 yıllık deneyimli bir firma olarak, teknik servis taleplerinizi en iyi bir şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

İstanbul Bosch Teknik Servisleri

 

Bosch Servisleri ve teknik destek noktaları uzun bir süredir kullanıyor olduğunuz Bosch marka cihazınızın herhangi bir sebepten dolayı arızalanması durumunda cihazınızın tamiratı veya bakımı için başvurabileceğiniz servis noktalarıdır.

 

Sizlere servis noktalarını daha yakın bir hale getirmeye amaçladık. Bunun için özelikle de gezici servis hizmetimiz bulunuyor. Hizmet numaralarımızdan ya da web sitemizin iletişim bölümünden firmamıza ulaştığınızda; cihazınızın modeline de bağlı olarak sizlere gezici servis hizmeti sunabilmekteyiz. Bu sayede teknik onarım, bakım, arıza gibi durumları en kısa sürede gidermeyi amaçlıyoruz.

 

Teknik servis bünyesinde cihazlarınız için sizlere hizmet vermeye hazır personellerimiz alanında deneyimli, teknik donanım ve bilgiye sahip personellerdir. Bu sayede cihazınıza güvenilir bir teknik destek sağlanacağından emin olabilirsiniz.

 

Bosch Teknik Servis Hangi Hizmetleri Verir?

 

Teknik servis hizmetlerimiz Bosch marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi cihazlarınız ve diğer beyaz eşyalarınızı kapsayan bir hizmet olup, hizmet içeriğimizi aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

 

  • Beyaz eşyalarınızın daha verimli çalışması için profesyonel bakım hizmeti.
  • Beyaz eşyalarınızın arızaları için onarım, tamirat hizmeti.
  • Parça odaklı sorunlarda, orjinal parça temini ve montajı hizmeti.
  • Cihazınızın daha verimli kullanılabilmesi için teknik destek hizmeti.
  • Bosch beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü soru, arıza, destek hizmetleri

 

Bizlere ulaşım sağlamak ve hizmet talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabileceğiniz hizmet telefon numaralarımız mevcuttur. Teknik destek çözüm merkezimiz Bosch marka beyaz eşyalarınız ile ilgili olarak her türlü arıza, bakım bildirimine açık ve sizlere destek vermeye hazırdır.

Bir önceki yazımız olan Göztepe Arçelik Servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Mehmet Kolbudak

Uzun yıllardır bir çok kurumsal firmada içerik yöneticisi, yazılım geliştirme uzmanı ve SEO danışmanı olarak görev aldım ve halen bir ajans'ta görevime devam etmekteyim. Bilgi ve tecrübelerimi Webmaster Hocam üzerinden sizlerle paylaşmaktayım.

İlginizi Çekebilir

bodrum havalimanı oto kiralama

Bodrum Havalimanı Araba Kirala

Bodrum’a gitmeyi planlıyorsanız ve ulaşım için özel bir araç kiralam ihtiyacıonız varsa, sizin için bodrum ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.