Anasayfa >> Sosyal Medya >> Bloggerlar İçin Yeni Para Kazanma modeli

Bloggerlar İçin Yeni Para Kazanma modeli

Ofpof Content Network ismi ile bilinmekte olan içerik ağı, yazarlar ile bloggerlara, kurumsal yayıncılara ve de kaliteli içerik üretebilmekte olan herkese içeriklerinden gelir elde edebilecekleri çok özel bir iş modelini sunuyor.

Ofpof içerik ağı ayrıca kaliteli içerik üretebilmekte olan herkese açık. Özgün içerikler üretiyorsanız, Ofpof İçeriklerinin Ağı’na katılıp Ofpof.com’da yayınlanacak yazılarınızdan hemen gelir elde edebilirsiniz. Buna ek bir şekilde Ofpof.com’un yüksek ziyaretçi trafikleri sayesinde adınızı geniş kitlelere duyurma olanağını da bulacaksınız.

Ofpof Content Network sistemine katılabilmek ise fazlası ile kolay. İlk yapmanız gerekmekte olan hazırladığınız %100 orijinal ve de özgün içerikleri Ofpof.com üstünden onaya göndermek. Bu içeriklerin daha öncesinde başka bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Eğer bu kriterlere uyuyor ise onaylanıp yayına alınıyor. Yayına alınmış olan içeriklerin yayın hakkı Ofpof.com’a ait olarak, içerikler kendi profil sayfanız içerisinde görüntüleniyor.

Onaylanmış olan yazılara 5TL ödemekte olan Ofpof, yazıların okunması artmaya başladıkça yazara ek bir ödemede yapıyor. Bu sisteme göre ise yazarlar yayınlanmış olan bütün yazılarından yüzde 50 oranında bir gelir elde eder iken, başka yazılar amacı ile oluşturmuş olduğu trafik gelirinden ise yüzde 25 oranında bir pay alıyor. Bu sisteme göre ayrıca yazarlar hem yayınlanan tüm yazılarından yüzde 50 oranında bir gelir elde etmekte, başka yazılarda oluşturmuş olduğu trafik gelirinden ise yüzde 25 oranında pay alıyor.

Yazarlar gelirlerini artırmak amacı ile içerik onaylandıktan sonra yazılarının linklerini, başlığını ve de kısa açıklamasını istemekte olduğu her yerde yayınlayabilir. öte yandan içeriklerini Facebook ile birlikte Twitter gibi sosyal ağlar içerisinde tanıtarak daha da fazla gelir elde etme imkanı da bulabilirler.

Ofpof.com’un içerik ekibi, bir takım değerlendirmeler sonucunda belirli olan içerikleri Ofpof.com ana sayfasında ve de kategori sayfalarında öne çıkartmakta ve de sosyal medya hesaplarında paylaşmaktadır. Bu şekilde içerikler daha fazla dikkat çekmekte olduğundan tıklanma sayısı çok daha fazla artıyor.

Ofpof.com üzerinde reklam satışı da Ofpof’un anlaşmalı olan ajansları ve de networkleri tarafından yapılmaktadır. Profesyonel olan ekipler tarafından yürütülmekte olan satış süreçleri sayesinde yazarlar çok daha fazla gelir elinde edebilme olanağı da buluyor.

Ofpof.com platformu içerisinde çeşitli film önerileri, merak edilmekte olan sorular, seyahatler ile ilgili tavsiyeler, popüler olmayı başaran oyunlar, ilginç olan spor dalları benzerindeki çok çeşitli konularda eğlenceli haberler de yer almaktadır. Hayata eğlenceli tarafından net bir şekilde bakmak ve de Ofpof’un bu keyifli olabilen ortamına dahil olmayı istiyorsanız, sizde hiç bir şekilde zaman kaybetmeden http://ofpof.com/ adresini ziyaret ederek Ofpof içerik ağı ile tanışarak para kazanmaya da kesin bir şekilde başlayın.

Bir önceki yazımız olan Sosyal İmleme Uygulamalarını Terk Etme Zamanı başlıklı makalemizde seo uygulamaları, sosyal imleme sistemi ve sosyal medya platformları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

WhatsApp Büyük Tehlike!Bilgilerinizi İfşa Ediyorlar

Whatsapp kullanıyorsanız şayet büyük bir tehlike altındasınız! Bütün bilgileriniz ifşa ediliyor. Whatsapp eklentisi olarak geliştirilmiş olan detaycı kimliği ile bilinen Whats Stats, tüm aktivitelerinizi açığa çıkartıyor.

2 Yorumlar

  1. ben birçok yerden ekmek yiyeni gördüm birçok yerdende kazanmaya çalışıp kazanamayanları gördüm. Adam partnerlik yapıyor kazanıyor adam adsense yapıyor kazanıyor adam reklama tıklatıyor kazanıyor veya adam seo yapıyor kazanıyor kimisi site yapıyor kazanıyor ama blog girenler için bu oldukça güzel günümüzde artık herkesin bir kişisel veya kurumsal blogları mevcut bu sekilde bir gelir elde etmeleri oldukça hoşuma gitti ve sayenizde öğrendim bende çoğu yerde belirli bir mebla karşılığında onlara içerik yazıyordum bu sekilde kendi blogumdan artık para kazanabileceğim

  2. Oğuzhan Coşkun

    Blog yazarlığı yapiyordum ve para kaznaıyordum ve ben bu işten ekmek yiyorum. Sizin sayenide yeni bir taktik öğrendim bu duruma çok sevindim anlatamam yaaaa. googlede denk geldim sitenize oldukça güzel içerikler var bundan sonra burayı taki edeceğim vallahi helal olsun ya sizin gibileri zor bulunuyor bu dünyada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort