Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Bilim Kurgu ve Dram Filmleri izle

Bilim Kurgu ve Dram Filmleri izle

Film severler tarafından takip edilen ve sevilen birçok tür film vardır. Filmin türü önemli bir kriter olmakla birlikte izleyici için genel bilgileri barındıran önemli bir açıklama olarak nitelendirilebilir. Dram ve Bilim Kurgu türleri bu tür filmlere örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle Bilim kurgu türünün ne olduğuyla ilgili sizlere önemli bilgiler vermek istiyorum. Bilim kurgu filmleri, genellikle gelecek odaklı olmakla birlikte robotlar, uzak mekikleri ve ilginç teknoloji ögelerini barındıran zamanda yolculuk, evrendeki bilinmeyen gezegenler ve dünya dışı akıllı varlıklar gibi hayal ürünü olağanüstülükleri tartışılır, bilim odaklı tasvirlerle anlatan bir film türüdür. Geçmişten geleceğe ve geniş zamana siyasi, toplumsal konu bütünlüklerinde felsefi konuları sıklıkla kullanan bir tür olarak öne çıkmıştır. Sinema tarihinde bilim kurgu filmleri ilk çıktıkları vakit pek ilgi görmemiştir ve B sınıfı film olarak etiketlenmiştir. Fakat teknolojini ve sinemanın gelişmesiyle birlikte en iyi filmler bu tür filmlerden çıkmaktadır.

Bilim Kurgu ve Dram FilmleriDram türü filmler genellikle üzücü olmasına rağmen ilgi çekicidir ve bakış açısı olarak gelişmiş bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Dram türünde genellikle baş karakter hep olağanüstü bir durumla karşı karşıyadır. Toplumun, bilincin ve kendisi çepeçevre saran koşulların elinden geldiğince bu durumu yenmeye çalışır. Dram filmlerinde ciddi konular işlenmekle birlikte gerçek karakterler, gerçek yaşam ve gerçek hikayeye sahip bir türdür. Dram filmlerinde uyuşturucu, sosyal problemler, ırkçılık, alkolizm gibi gerçekçi konular üzerine basarak işlenmektedir. Film izlemek isteyenler genellikle yukarıdaki anlattığımız türleri seçmektedirler. Film izle kendine çeken konularıyla dram ve bilim kurgu filmleri atmosfer biçimiyle de çok dikkat çekmektedir.

Spectre izle filminde Ajan Bond’a gelen bir şifreli mesajın itinayla çözülmesi sonrasında ifşa olan Spectre örgütünün çökertilmesi konu alınıyor. İstediğiniz kategorideki filmleri sitemizden 720p ve 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. En yeni ve vizyondaki filmleri çıktığı gibi ekliyoruz ve siz izleyicilerin beğenisine sunuyor. Hem mobil hemde masaüstü ortamlar aracılığıyla sitemizde ulaşabilirsiniz ve yüzlerce film seçeneği arasından aklınıza yatana göz gezdirip izleyebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Filmi izledikten veya daha önce izlemiş olduğunuz filmlere görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Sinemobi Sizler için varoldukça film izleme keyfine her daim varacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Almanın Kolay Yolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Göztepe Arçelik Servisi

Bozulan elektronik eşyalarınız, arızalı eşyalarınız ve bakım yapılması gereken elektronik eşyalarınız için teknik servis hizmeti ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.