Anasayfa >> Tanıtım Yazısı >> Araba Modelleri Burada

Araba Modelleri Burada

Günümüzde en çok kullanılan ürün olarak araba gelmektedir. İnsanlar en iyi arabaya binmek için en iyi modelleri araştırıp öyle karar vermektedirler. İnsanların en iyi arabalara binmek istemesi paralarına göre olan bir durumdur. En iyi araba modelleri olarak BMW, VOLKSWAGEN, AUDİ ve benzeri modeller yer almaktadır. Bu modellerden bazıları en iyi arabalara sahiptir ve çok düşük fiyatlardan çok yüksek fiyatlara doğru sıralanmaktadır.

BMW markasını inceleyecek olursak eski kasa arabaları şimdilerde düşük fiyatlı olarak ikinci elde çokca bulunmaktadır. Eskiden ilk çıktığı zamanlarda çokca bulunmadığı ve yeni çıktığı için fiyatları oldukça fazla olmaktadır. BMW modelleri 1,2,3,4,5,6 ve 7 seri olarak sıralanmaktadır. Bu saydığımız serilerin fiyatları genel olarak 100000 TL den başlayıp 700000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Ayrıca i serisi olarak 3 ve 8 modelleri mevcuttur.Bu modellerin fiyatları ise yukarıdaki fiyatlar ile hemen hemen aynıdır. Son olarak herkesin bu markadaki en çok sevdiği cip modelleri vardır. Bu modeller X serisi ile başlayıp X1, X3, X4, X5 ve son olarak ta X6 diye sıralanmaktadır. Bu modellerin fiyatları ise oldukça fazladır. Böylece BMW markasını incelemiş olduk.

AUDİ markası ise son zamanların gençler tarafından çok tercih edilen markası olmaktadır. Özellikle spor tarzda arabalar yapıyor olması bunlara en çok örnektir. Spor modellerinin yanı sıra sedan ve hachback modelleri vardır. Markanın modeller sıralamasında en çok var olan A serisi modelleridir. Bu serileride A1, A3, A4, A5, A6, A7 ve A8 modelleridir. Bu modellerden fiyat olarak en çok tutulan modeli A3 modelidir. AUDİ modelleri özellikle cip tarzındaki modelleri olarak çok tutulan arabalardır. Q serisi olarak çıkan bu modeller Q3, Q5 ve Q7 serisi şeklinde oluşmaktadır. İnsanlar tarafından en çok tutulan ve sevilen seri ise Q7 serisidir.

Volkswagen araba dünyasında diğer markalara oranla daha düşük fiyatta arabaları olan bir markadır. Volkswagen modelleri ise; amarok, yeni passat, transpotter, caddy, caravelle ve polodur. Bu marka diğer markalara göre oldukça uygun fiyatlı ve sizlerin çok sevdiği araba markalarının yerini almaktadır. Markalar aslında modellere göre oldukça talep edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bilim Kurgu ve Dram Filmleri izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Webmaster Hocam

İlginizi Çekebilir

Bosch Teknik Servisi

Beyaz eşyaların yaşam alanlarımızda önemli bir yeri vardır. Özellikle de evlerimize buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ankara escort